Zimmermann Albert (Žitava 1808 - 1888 Mnichov)
Podvečer v alpském předhůří, signováno vpravo dole Albert Zimmermann, olej/dřevo, 27,5 x 55 cm, lehce poškozený rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 80.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |